Oferta pracy - Samodzielna Księgowa

W związku z dynamicznym rozwojem Misters Audytor Adviser Sp. z o.o. poszukuje osoby gotowej dołączyć do naszego zespołu na stanowisku: Samodzielna Księgowa

Opis stanowiska pracy:

  • Samodzielne prowadzenie księgowości dla Klientów biura -  księgi handlowe, książka przychodów i rozchodów,
  • Sporządzanie deklaracji do Urzędu Skarbowego, ZUS, GUS, NBP,
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi - Urząd Skarbowy, ZUS, bank,
  • Sporządzanie sprawozdania rocznego, przygotowywanie okresowych raportów, analiz oraz zestawień finansowych,
  • Utrzymywanie relacji z Klientami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach Ekonomia, Finanse, Rachunkowość lub pokrewne,
  • Certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów,
  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w księgowości na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym,
  • Dobra i praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy i ustalaniu priorytetów,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność budowania relacji,
  • Motywacja do ciągłego pogłębiania wiedzy - samodoskonalenie,
  • Dokładność, rzetelność, terminowość,
  • Znajomość systemów Symfonia, Comarch ERP XL będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pozyskanie doświadczenia zawodowego - wspieramy zdobywanie uprawnień biegłego rewidenta.

z dopiskiem w temacie maila "Samodzielna księgowa"

Prosimy o dopisanie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę Misters Audytor Adviser Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.