Aktualności

Po raz kolejny jesteśmy na IX miejscu rankingu „Rzeczpospolitej” dla najlepszych firm audytorskich w 2021 roku, w kategorii firm badających spółki notowane na GPW!

kwi 27, 2022 | Wydarzenia

Z ogromną satysfakcją i radością informujemy, że w najbardziej prestiżowej kategorii „firmy badające spółki notowane na GPW”, w  XXI edycji „rankingu najlepszych firm audytorskich w 2021 roku” przygotowanego przez „Rzeczpospolitą”, po raz kolejny zajęliśmy IX miejsce!

W trudnych i niespokojnych czasach stabilizacja jest bardzo cenna, bo pozwala nam tworzyć realne plany rozwoju Firmy. Cieszy nas to, że po raz kolejny  nasza praca została doceniona. Sprawia nam satysfakcję, że możemy pracować dla wymagających Klientów i że w tej pracy korzystamy z wiedzy naszych znakomitych specjalistów i ekspertów. 

Przy okazji pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim naszym Klientom za zaufanie jakim nas obdarzyliście wybierając nas do współpracy!! Jednocześnie przy tej szczególnej okazji pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim członkom Rad Nadzorczych, Zarządów i Komitetów Audytu oraz wszystkim pracownikom działów finansowo-księgowych Państwa Firm z którymi mieliśmy możliwość współpracy w 2021 roku.  Oczywiście pragniemy także wyrazić naszą głęboką nadzieję na to, że będziemy mogli kontynuować naszą współpracę. Nie byłoby tego naszego kolejnego sukcesu gdyby nie bardzo efektywna merytorycznie współpraca z Państwem naszych biegłych rewidentów, aplikantów, ekspertów oraz pracowników działów wsparcia.

Wspólnie pracowaliśmy na ten nasz kolejny sukces!!  

Pełna informacja na temat XXI edycji rankingu audytorów oraz zestawienie wszystkich kategorii XXI rankingu „Rzeczpospolitej”  na: https://www.rp.pl/wydarzenia-gospodarcze/art36140931-pwc-utrzymalo-pierwsza-pozycje

Zachęcamy także do przeczytania wypowiedzi prezes Krajowej Rady Biegłych Rewidentów p. Barbary Misterskiej-Dragan  na temat bieżących problemów audytu, pt. „Ceny za audyt mogą dalej rosnąć.  Okres wojny cenowej już minął – mówi Barbara Misterska-Dragan, prezes Krajowej Rady Biegłych Rewidentów”  – zamieszczonych pod adresem: https://www.rp.pl/wydarzenia-gospodarcze/art36140931-pwc-utrzymalo-pierwsza-pozycje

MASZ PYTANIA

Jak możemy ci pomóc?

ADRES

ul. Wiśniowa 40 lok. 5
02 - 520 Warszawa

EMAIL

biuro@mistersaudytor.pl

TELEFON

(+48 22) 848 18 17
(+48 22) 849 91 12

COPYRIGHT ©2021. ALL RIGHTS RESERVED | POLITYKA PRYWATNOŚCI